شماره تماس :09124155945  

شماره تماس :02144576474

صفحه اصلی

کاتالوگ و عکس دیسک تراش روکار و رومیزی افران

مفتخر هستیم که اولین دستگاه دیسک تراش روکار ( درجا )را با برند ثبت شده افران و ثبت طرح صنعتی را در ایران ثبت و تولید کنیم

دیسک تراش درجا

دستگاه تراش روکار ( درجا ) ازجمله دستگاه هایی است که در چند سال گذشته توانسته جای خود را در میان ابزارآلات تعمیرگاهی پیدا کند.

این دستگاه با داشتن امکان تراش دو طرف و همزمان دیسک بصورت روکار توانایی تابگیری و لبه گیری و تراش سطح دیسک را دارا می باشد.

از جمله مزیت های این دستگاه این است که در صورت تاب داشتن توپی چرخ دیگر نیاز به تعویض توپی چرخ و بلبرینگ چرخ نیست. زیرا تاب توپی را روی دیسک می گیرد.

دیسک تراش روکار
دیسکتراش روکار

چرا تراش درجا ؟

خوودرو هایی که در هنگام ترمز گیری سیستم فرمان و جلوبندی خودرو شروع به لرزش میکند دیسک چرخ آن خوودرو از دور بودن (بالانس،) خارج شده و برای رفع این عیب میبایستی دیسک چرخ را تعویض نمود ولی با وجود دستگاه دیسکتراش روکار دیگر نیازی به تعویض دیسک نیست.

و از طرفی با این دستگاه ،هزینه های تعمیراتی را به صورت قابل توجهی کم می نماید ،به انضمام اینکه کاهش زمان تعمیراتی نیز کم می شود. به عبارتی دیگر مرقوم به صرفه بودن برای مشتری است.

این موضوع هم واسطه های (مکانیک،جلوبندی ساز،تراشکاری) را حذف می نماید. با این روش دیگر نیازی به باز کردن اجزاء خودرو از قبیل (سگ دست، توپی، بلبرینگ، دیسک، و…) نیست.

دستگاه سه کاره دیسکتراش کاسه تراش و فلاویل تراش رومیزی افران

یکی از دستگاه های ساخته شده در شرکت افران دستگاه سه کاره دیسک و کاسه تراش و فراویل تراش رمیزی افران می باشد.که جهت خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

مزیت دستگاه تراش رومیزی _ سواری

کاهش هزینه های تعمیرات

کاهش زمان تعمیرات

قابلیت تراشدیسک چرخ ها و کاسه چرخ دنده فلاویل خودروها ی سواری

تابگیری و لبه گیری و بالانس دیسک چرخ خودرو ها

کاهش چشمگیر قیمت نسبت به رقبای خارجی و ایرانی

میز حرکت CNC بالسکرو

قطعات تایوان

دقت بالای تراش

کیفیت بالای تراش

دیسک تراش رومیزی

مشخصات دستگاه

دقت 0.01 دستگاه

کورس حرکت محور 120mm:X

مقدار حرکت محور 120mm:Y

کورس حرکت محور متغییر: 380mm

فاصله فک حرکت الماس دیسکتراش : 0 تا 55 mm

قابلیت تراش دیسک کاسه و فلاویل از سوراخ محور 24 mm به بالا

توانایی تراش از 0.1 تا 1 mm و باردهی

پیشرو تجهیز افران

استقبال شما مصرف کنندگان و همکاران محترم از محصول تولید شده این شرکت از افتخارات گروه افران بوده و داشتن این افتخارمسئولیت این گروه را در قبال شما عزیزان هرچه خطیرتر و مهمتر جلوه می دهد.